Hemenkal Logo
Lütfen Bekleyiniz

Hemenkal.com, Tatil Evi Kiralama Platformu

Hemenkal.com, kurumsal tedarikçilerle müşterileri buluşturan bir pazar yeridir.

Müşterilerinize Güvenle Tatil Evi Kiralayın

Hemenkal.com Kuşadası, Bodrum, Marmaris, Dalyan, Ortaca, Fethiye, Kalkan, Kaş, Antalya, Belek bölgesinden ellinin üzerinde kurumsal tedarikçi firmanın binin üzerinde günlük kiralık tatil evini sizlere sunuyor.

Her ev tedarikçisi firma, personelimiz tarafından güvenilirliği kontrol edilerek, bizzat görüşülerek sisteme eklenmiştir. Pazardaki bilgi kirliliği ve güven sorununu çözmek için, içerikler tek tek uygun formatta firmamız tarafıdan girilmiştir. Doğru kategorileştirme ve sunumla müşterilerimizin rahatlıkla aradığı eve ulaşması planlanmıştır.

Kurumsal Ev Tedarikçilerinin, müşterilere ulaşmasında güvenli bir kanal vazifesi gören hemenkal.com, çift taraflı güvenlik yöntemleri ile müşterilerin güvenle rezervasyon yapmalarına sağlamaktadır.

Tedarikçiler, sağladıkları servisin kalitesi ve kiraladıkları evler için müşteriler ve sistem tarafından ayrı ayrı değerlendirililmektedir. Sundukları evle beraber tedarikçinin güvenirliği de öne çıkarılmıştır.

Birlikte Nasıl Çalışabiliriz

Hemenkal.com, müşterilerinize tatil evi satmanız için size iki farklı yöntem öneriyor.

API Entegrasyonu

Api entegrasyonumuz ile size ait web sitenizden, ofisinizden ya da bayi kanalınız üzerinden kendi fiyatlarınız, kendi isimleriniz ile tatil evi kiralayabilirsiniz.

Api entegrasyonu ile tatil evlerinin statik içeriklerini dönemsel fiyat ve iptal cezalarını çekebilir, güvenli bir şekilde rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Yapmış olduğunuz her işlem, her sorgu Hemenkal.com tarafından kayıt altına alındığı gibi talep akışınız elemanlarımızca kontrol edilerek tedarikçilerle olan ilişkileriniz güvence altına alınır.

Acenta Rezervasyon Paneli

Kapı müşteriniz var ve siz onlara güenle tatil evi satmak istiyorsanız “Acenta Rezervasyon Paneli” tam size göre.

Hemenkal’a üye olduktan sonra size verilen giriş bilgileri ile panele girip, kendi kar marjlarınızı belirleyebilirsiniz. Sonrasında binin üzerinde günlük kiralık tatil evini inceleyin, müşterinize uygun olanı seçin ve güvenle rezervasyon yapın. Eski rezervasyonlarınızı inceleyin, voucher alın, rezervayon taleplerinizi yönetin.