Hemenkal Logo
Lütfen Bekleyiniz

18 Senelik Tecrübe

Hemenkal.com, 2002 yılından bugüne, seyahat acentalarına teknolojik çözümler üreten Birdenbire Yazılım Evi’nin geliştirdiği, kurumsal tedarikçilerle müşterileri buluşturan bir pazar yeridir. Hemenkal’ın arkasında, operasyon desteği vermek üzere 11357 Tursab sicil numaralı Mallı Turizm bulunmaktadır.

Ev Tedarikçilerinin, müşterilere ulaşmasında güvenli bir kanal vazifesi gören hemenkal.com, çift taraflı güvenlik yöntemleri ile müşterilerin rahatlıkla rezervasyon yapmalarına olanak tanımaktadır.

Firmamızın ürünü olan Elitema otomasyonumuz, seyahat acentalarının servislerinin web tabanlı olarak satış, operasyon ve yönetiminin kolaylıkla yapılabilmesine olanak sağlamaktadır. Özellikle günlük ev kiralama konusunda hali hazırda Türkiye’deki tek operasyon ve muhasebe desteği veren yazılımdır. Sektöre sunduğumuz çözümler müşteri ihtiyaç analizleri, pazar beklentileri ve teknolojk gelişmeler doğrultusunda ilerlemektedir.

Her ev tedarikçisi, personelimiz tarafından güvenilirliği kontrol edilerek, bizzat görüşülerek sisteme eklenmiştir. Pazardaki bilgi kirliliği ve güven sorununu çözmek için, içerikler tek tek uygun formatta firmamız tarafıdan girilmiştir. Doğru kategorileştirme ve sunumla müşterilerimizin rahatlıkla aradığı eve ulaşması planlanmıştır. Tedarikçiler, sağladıkları servisin kalitesi ve kiraladıkları evler için müşteriler ve sistem tarafından ayrı ayrı değerlendirililmektedir. Sundukları evle beraber tedarikçinin güvenirliği de öne çıkarılmıştır.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kabul Ediyorum.